تصاویری از فروشگاه بومکا

سلام ؟ توافق نامه بومکا و تمام مشتریانی که بصورت انلاین از فروشگاه بومکا با دامنه bomka.ir خرید میکنند . بسیار متفاوت است با خرید حضوری از فروشگاه های ما در شهر مشهد ! البته فعلا فقط در شهر مشهد شعبه داریم و انشا… تا زمانی که شما این متن رو خونده باشید . شعبه های دیگه ای و نماینده های فروش فعالی توی کشور ایجاد میکنم و همین الان هم زیر ساخت های نماینده گان رو در تهران اصفهان شیراز تبریز و اراک داریم .

خب ! اغلب محصولات فروشگاه بومکا به دامنه bomka.ir مهلت تست دارند و بعضی از محصولات هم گارانتی شرکتی دارند . پس محصولی که گارانتی شرکتی داره که همراه با برچسب و هولوگرام گارانتی ارئه میشه رو فروشگاه بومکا نباید پاسخ بده ! نه اینکه پاسخ ندیم مشتریان رو راهنمایی میکنم . مثلا پاوربانک انرجایزر با گارانتی متین فروخته شده به شما مشتری عزیز و پس از گذشت 4 ماه پاوربانک خراب شده یا شایدم خودتون خرابش کردید و دوست دارید تعویض و یا مرجوعش کنید . خب حالا شما تماس میگیرد به فروشگاه بومکا یا حضوری مراجعه میکند . که کار درستی هم هست و هیچ اشکالی هم نداره و کارشناسان فروشگاه هم پاسخ میدن ! اما وظیفه تعویض پاوربانک رو شرکت ها و نماینده های گارانتی متین در سراسر کشور دارن . یعنی شما بجای تماس با فروشگاه بومکا باید به شماره تماس نمایندگی متین در شهر خودتون تماس بگیرد و اونجا کالا رو عوض کنید . که خب تو این مورد باید دقت کنید برچسب گارانتی محصول خدشه و یا خراب نشه .

بند 7 قانون تجارت
تقریبا بقیه محصولات فروشگاه 7 روز مهلت تست و تعویض دارن و و بعضی های دیگه هم 30 روز مهلت تست داده شده . و یکسری محصولات نادر دیگه هم پیدا میشن که تعویض 40 روزه دارن که خیال مشتریان راحت بشه . اما بعضی از محصولات هیچ گارانتی برای تعویض و یا مرجوعی ندارن ؟ مثلا چه محصولاتی ؟ محصولاتی که طبق نظر 5 مشتری کیفیت پایینی داشته ان و مشتریان نظر خودشون رو در رابطه با کیفیت پایین محصول ذکر کردن ! تو این موضوع فروشگاه بومکا موظف هست توی توضیحات محصول با فونت بزرگ شده B ذکر کنه این محصول بنا به نظر مشتریان کیفیت پایینی داره و اقدام به خرید محصول نکنید ! این محصولات بی کیفیت اول تست میشن سپس برای مشتریان ارسال میشن و هیچگونه ضمانتی ندارن !
سوال شما اینه ؟ که چرا محصولات بی کیفیت که بر طبق نظر 5 مشتری رد صلاحیت شده اند هنوز در سایت موجود هستند ؟ پاسخ : اول اینکه تا زمانی که محصولی در فروشگاه های بومکا موجود باشه در سایت هم موجود هست و ناموجود کردن اون محصول غیر منطقی ه دوم بخاطر ترافیک سایت از طرف موتور های جستجوگری مثل گوگل هست . وقتی فلان محصول تو سایت موجود باشه گوگل اینو یک برگ برنده در نظر میگیره و در نتایج مشتریان نشون میده اما اگه اون محصول ناموجود باشه گوگل هم سعی میکنه فروشگاه های که محصول رو موجود دارن نمایش بده ! خب چرا ما اون محصول رو حذف کنیم وقتی بقیه دارن میفروشن !

(( با ثبت نظر میتونید راهنمایی کنید دیگران را در خصوص خرید از بومکا ))

یک دیدگاه بگذارید

ادرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .