*اعتماد به فروشگاه بومکا * در این مکان اصل مجوز های بومکا قرار داده شده است – شما میتوانید بر روی هر مجوز کلیک کنید تا اطلاعات بومکا را در اختیار داشته باشید *

logo-samandehi
logo-samandehi

نماد اعتماد الکترونیکی :

فروشگاه بومکا دارای نماد اعتماد الکترونیکی 2 ستاره میباشد . یعنی خرید از بومکا کاملا مورد تایید این وزارت بوده همواره ما سعی میکنیم تا بهترین محصولات و پایین ترین قیمت ها را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهیم .

فروشگاه بومکا دارای تمامی مجوز های لازم از مراکز ذی ربط میباشد و تاییده شده است . این نماد مشخصه ای هست که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیک (وابسته به وزارت صنعت ، معدن و تجارت) به سایت هایی که میشه با خیال راحت ازشون خرید کرد داده میشه , از همه مهم تر فروشگاه بومکا دارای نماد با اعتبار 2 ساله است .

وبسایت بومکا یک سایت تضمین شده و با مجوز های لازم است . تمام محصولات و قیمت ها بروزرسانی میشوند . و جا هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت .  ارسال کالا حداکثر 24 ساعت پس از خرید میباشد .

فروشگاه اینترنتی بومکا دارای نماد اعتماد الکترونیکی 2 ستاره میباشد که بالاترین درجه نماد است .

نماد ساماندهی

ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی ایران یک ستاد وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که مسئولیت تایید محتوای وب‌گاه‌های ایرانی در اینترنت را بر عهده دارد. و این تاییدیه ها نیازمند احزار هویت چندگانه میباشد . و فروشگاه بومکا دارای این نشان و مجوز میباشد .

نماد ساماندهی نیز تقریبا همانند نماد اعتماد الکترونیکی میباشد و تنها چند تفاوت کوچک دارد که انها را از هم متمایز میکند .

فروشگاه بومکا با داشتن هر دو گواهینامه : نماد اعتماد و نماد ساماندهی : بر این امده است تا خیال مشتریان در خصوص کالای خریداری شده راحت باشد .

نماد ساماندهی بمعنای این است که وبسایت بومکا یک نماد و نشان ثبت شده در رسانه های ملی ایران است . و هرگونه کپی برداری از محتوای ان پیگرد قانونی دارد .

نماد ساماندهی بومکا

داشتن گواهینامه امنیتی :

فروشگاه بومکا دارای گواهی ارتباط امن میباشد . که به گواهینامه SSL معروف است . و نحوه تشخیص گواهی امنیتی از طریق مرورگر میباشد .

شما زمانی که وارد وبسایت فروشگاهی بومکا میشود . در کنار مرورگر خود ( قسمت بالای اردس سایت ) یک علامت قفل سبز رنگ مشاهده میکنید . همین نشانه ارتباط امن است که دستگاه شما تشخیص داده است .

روش بعدی تشخیص وارد شدن سایت با پسوند https است .

این گواهینامه ارتباط معانی بسیاری دارد . بعنوان مثال : ارتباط شما با وبسایت توسط رمزنگاری 256 بایتی انجام میشود . که رقم بسیار زیادی است . و در تمام شرایط ارتباط شما با بومکا بصورت امن حفظ خواهد شد .

یکی از مهمترین و بزرگترین دلایل خرید از وبسایت باید نگاه به داشتن گواهینامه امنیتی ان انداخت . این گواهی نامه تضمین میکند که تمام اطلاعات شما و سایت بومکا بصورت کاملا رمز نگاری شده رد و بدل میشه و هیچ جاسوس و باگی و … نمیتواند وارد این ارتباط بشود .

درباره بومکا :

فروشگاه اینترنتی بومکا یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی کشور می باشد که روزانه سفارش های زیادی را به تمام نقاط ایران ارسال می نماید؛ فروشگاه اینترنتی بومکا دارای مجوز فعالیت از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و دارای نماد اعتماد الکترونیک ۲ ستاره (بالاترین رتبه نماد اعتماد) می باشد؛ فروشگاه اینترنتی بومکا دارای پروانه کسب از اتاق اصناف تهران می باشد؛ همچنین دارای گواهی ثبت از مرکز توسعه و فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد؛ و عضو انجمن کسب و کارهای اینترنتی می باشد؛ فروشگاه اینترنتی بومکا دارای نمایندگی رسمی از بسیاری از برندها و شرکتهای معتبر می باشد؛ همچنین ما دارنده رتبه اول و “نشان سرآمد” هفتمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد؛ فروشگاه اینترنتی بومکا دارای برند و شرکت ثبت شده، دفتر فروش در مرکز اداری پایتخت،و شهر مشهد انبار و ناوگان حمل و نقل اختصاصی می باشد؛ فروشگاه اینترنتی بومکا دارای موسسین و مدیران خوشنام و شناخته شده می باشد.

پرداخت درب منزل یا انلاین :

در حال حاظر این امکان برای مشتریان فراهم نمیباشد . پرداخت انلاین توسط درگاه پرداخت امن با گواهی امنیتی بومکا موجب اعتماد و اطمینان کامل است . همچنین اخذ تمام مجوز های مربوطه از مراجع ذیربط – بنابراین دلیلی بر وجود عدم اطمینان به فروشگاه وجود ندارد . همچنین پراخت انلاین امن تر است و بومکا همچنان بر پرداخت انلاین تمرکز دارد .